(also clears any remember-me cookie)

Varhaiskasvatuksen tehtävien sijaisuudet, PIEKSÄMÄEN KAUPUNKI, Pieksämäki

Oletko kiinnostunut työstä pienten lasten parissa? Tarvitsemme ajoittain sijaisia seuraaviin tehtäviin: perhepäivähoitaja, varhaiskasvatuksen avustaja, varhaiskasvatuksen lastenhoitaja ja varhaiskasvatuksen opettaja. Jos olet kiinnostunut sijaisuuksista tai keikkatyöstä, jätä meille avoin hakemus ja kerro minkälaiset tehtävät sinua kiinnostavat. Sijaisuudet ja määräaikaiset tehtävät voivat olla kestoltaan 1pv - 1 v. Odotamme hakemustasi!
Lisätietoja
Työ alkaa
sopimuksen mukaan
Palkattavien lukumäärä
1
Työaika
Kokoaikatyö
Työn kesto
1-3 kuukautta
Työsuhteen tyyppi
Palkkatyö
Yleistietoja
Tärkeimmät tiedot työpaikasta
Työpaikan sijainti
Tapparakatu 1-3, 76100 PIEKSÄMÄKI, Finland
Rekrytointiprosessi
Julkaistu
22.10.2022
Haku päättyy
19.10.2023
Yhteyshenkilö
Päiväkodin johtajat: Anne Ihalainen (Maaselän ja Nenonpellon päiväkoti) anne.ihalainen@pieksamaki.fi, p. 044 588 3834 Jaana Halonen (Hiekanpään päiväkoti) jaana.halonen@pieksamaki.fi, p. 044 088 2335 Marjut Kantanen (Tahiniemen ja Kontiopuiston päiväkoti) marjut.kantanen@pieksamaki.fi, p. 044 088 2324 Palveluesimiehet: Riitta Kiviranta (perhepäivähoito) riitta.kiviranta@pieksamaki.fi, p. 044 588 3306 Tea Tenhunen (perhepäivähoito) tea.tenhunen@pieksamaki.fi, p. 044 588 3404 Varhaiskasvatusjohtaja Jaakko Roitto, jaakko.roitto@pieksamaki.fi, p. 040 508 7008
0445883834, 0440882335, 0440882324, 0445883306, 0445883404, 0405087008

Aloita hakemuksen ja CV-profiilin tekeminen tästä:

Onko sinulla jo MunJob käyttäjätili?